Якщо Ви захотіли змінити настрій вашої оселі, додати їй шарму та краси насправді потрібно не так багато часу та зусиль. Можна просто змінити чи наклеїти шпалери – й ефект новизни відразу ж з'явиться, ми гарантуємо! Наші спеціалісти дадуть Вам повну інформацію про всі секрети правильного вибору шпалер, їх види та переваги у ремонті.

Зміна шпалер в квартирі, офісі, будинку чи кімнаті завжди пов'язана з низкою питань: починаючи від виду шпалер, кольору, текстури до вибору майстра, який може допомогти вам не зіпсувати шпалери, а навпаки досягти максимального ефекту якості, краси та затишку.

Сьогодні багато будівельних гіпермаркетів, спеціалізованих магазинів, інтернет-магазинів пропонують широкий вибір шпалер, який дозволяє не тільки дізнатися про цінову політику, а й визначитися з дизайном, кольоровою гамою, стилями шпалер. Оптимальний варіант при купівлі якісних шпалер по нижчій ціні це великі магазини на зразок «Нової лінії», «Епіцентру» тощо. Якщо ж ви хочете придбати шпалери закордонного виробництва, які не значно дорожче наших, звертайтеся в спеціалізовані магазини та розглядайте шпалери німецького чи бельгійського виробництва. Англія, Америка буде значно дорожче і не завжди краще. Спеціалісти нашої компанії можуть допомогти вам у замірі, виборі шпалер, дизайні.

Якщо мова заходить про шпалери, то на думку приходять вже стандартні вінілові, флізелінові чи паперові варіанти. Насправді усіх типів сучасних шпалер існує більше десяти. Але треба розібратися в тому, які з них підходять саме вам та пасуть до ваших стін. Адже від якості шпалер залежить екологічність кімнати, якість роботи, а як наслідок – і здоров'я і настій тих, хто у ній проживає.

Найпопулярнішим видом шпалер є паперові. Багато хто обирає паперові шпалери через їх низьку ціну та легкість у процесі наклеювання. Водночас паперові шпалери часто мають не дуже високу якість, легко можуть протиратися, пошкодитися чи вицвітати на сонці, а також не піддаються миттю.

Важливим є той момент, що якість ремонту з наклеювання шпалер залежить від того, чи звернулися ви до хорошого майстра ще на стадії вибору шпалер для отримання фахової консультації. У цьому процесі є два варіанти вирішення питання. Якщо ви самостійно вмієте клеїти шпалери, тоді можете брати відповідальність на себе. Якщо ж ви не мали досвіду, то краще довірити цю справу професіоналам. Чому це так важливо? Адже ви робите ремонт не на один день, і тим паче прикро буде, коли просто неймовірні шпалери будуть зіпсовані через те, що ви їх неправильно поклеїли.

В інтернет-просторі ви можете знайти чимало оголошень, в яких майстри пропонують свої послуги створення дизайнів та поклейки шпалер. Водночас не варто відразу “купуватися” на найнижчі ціни. Почитайте коментарі, подивіться роботи, поспілкуйтеся з майстром, подивіться в живу на їх роботу. Все це ми Вам пропонуємо.

Отже, правильний вибір шпалер та їх нанесення — справа не з легких. Адже варто обрати той тип шпалер, що підходить саме вам, дізнатися та проаналізувати цінову політику і на завершення майстерно виконати дизайн, щоб найпрекрасніші шпалери не втратили своє “обличчя”. Тому довіряйте професіоналам, консультуйтеся з фахівцями – і нехай ваші шпалери прослужать вам довго!